O nás

Patříme mezi jednu z největších a nejvíce respektovaných makléřských společností v České republice. Jako přímý partner spolupracujeme se 39 prověřenými finančními institucemi. Vybíráme si a vzděláváme nováčky a měníme je v respektované profesionály. Zároveň zastřešujeme jako broker-pool již zkušené, samostatné a na trhu uznávané finanční poradce.

Disponujeme komplexním finančním portfoliem, které pečlivě vybírá a kontroluje tým našich odborníků.
I) Počínaje veškerými bankovními produkty - hypoteční úvěry, firemní podnikatelské úvěry, hotovostní spotřebitelské úvěry, úvěry pro SVJ a bytová družstva, stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření, bankovní účty.
II) přes veškeré pojistné produkty - pojištění rodin  a dětí, pojištění veškerého majetku, pojištění průmyslových podniků, pojištění podnikatelské a občanské odpovědnosti, pojištění motorových vozidel, havarijní pojištění, cestovní pojištění po světě
III) po investiční nástroje a možnosti spoření - spořící bankovní účty, stavební spoření, vklady na investiční pojištění, investiční certifikáty, investiční fondy, prodej akcií, dluhopisů a samozřejmě další finanční nástroje.


Samozřejmostí je naše pomoc vám se smluvní dokumentací a právní poradenství (ať už v oblasti úvěrových smluv, nebo převodu nemovitostí, automobilů, likvidace pojistných událostí, zpětných odkupů investic), tak osobní kontakty na bankovní a pojišťovací manažery.