Naši lidé

Ing. Ladislav Vaculík

CEO - Výkonný ředitel společnosti

 

Už během studia na vysoké škole ekonomické pracoval na projektech vedení českých bank a byl členem organizace AIESEC. Jako manažer a ředitel působil v mnoha českých i zahraničních bankách (IPB, ČSOB, HVB Bank, UniCredit Bank, GE Money Bank). Prošel všemi úseky bankovnictví - od analýz rizik, přes korporátní bankovnictví, private banking, po retailové bankovnictví. Zkušenosti ředitele banky uplatnil v budování celorepublikové obchodní sítě pro největšího českého hypotečního makléře.

V naší společnosti je zodpovědný za vrcholové řízení všech úseků společnosti, vztahy s klíčovými partnery a řízení dceřinných společností.

Kateřina Machová

Podpora obchodní sítě

 

Po ukončení studia pracovala na různých obchodních pozicích v nadnárodních i českých společnostech. V roce 2006 se spolupodílela na budování obchodní sítě největšího českého hypotečního makléře. Patří ke spoluzakladatelům společnosti BNÚ, s.r.o. a je statutární orgán společnosti.

Aktuálně má na starosti nejen podporu obchodní sítě naší společnosti, ale také odborné poradenství v oblasti rizik, kde uplatňuje své znalosti v oblasti likvidace z dob působení ve velké české pojišťovně.

Bc. Martina Benešová

Obchodní ředitelka

 

Už při studiích na vysoké škole ekonomické vybudovala pro nadnárodní společnost obchodní síť o velikosti několik set členů. Následně uplatňovala své znalosti při budování obchodního týmu ve společnosti Partners.

Jako vrcholový manažer je v naší společnosti zodpovědná za péči a rozvoj retailové i korporátní obchodní sítě po celé České republice.

Ladislav Vaculík

Finanční ředitel

Ve financích se pohybuje přes třicet let. Zkušenosti finančního manažera získal ve velkých nadnárodních společnostech typu Barum Continental. Z pozice finančního ředitele řídil finance velkých gumárenských, obuvnických a výrobních společností.

Jako spoluzakladatel společnosti zodpovídá za finanční toky, legislativní a daňové záležitosti, komunikaci se státními orgány.

Pavel Sečkář

Projektový manažer

 

Jako manažer prodeje ve finančním, energetickém a také telekomunikačním sektoru, nasbíral rozsáhlé zkušenosti v oblasti technik prodeje, inovací, obchodních postupů a fungování týmů.

Tyto zkušenosti nyní v naší společnosti aktivně uplaňuje jako obchodní a projektový manažer zodpovědný za rozvoj, budování a udržení kvality obchodní sítě naší společnosti po celé České republice.

Petr Vojta

Hlavní metodik

Za své bohaté bankovní praxe v největších českých bankách nasbíral komplexní přehled o bankovních a pojišťovacích produktech.

Zkušenosti ředitele banky a vrcholového manažera uplatňuje jako člen širšího vedení naší společnosti a jako hlavní garant se stará o chod informačního systému a aktuálnost metodického zázemí.