Proč k nám?

 

Jsme 1. makléřská společnost v České republice
která jako přímý partner 40 finančních institucí slučuje dva moderní trendy poradenství a nabízíme práci jak zkušeným finančním poradcům, tzv. Brooker-pool v přátelském, otevřeném prostředí s metodickou, manažerskou a personální podporou s vysokým ohodnocením a vysokou mírou samostatnosti, tak úplným nováčkům ve financích, se kterých vyrůstají experti na produkty, umění komunikace a prodeje. Provedeme je startem jejich kariéry, abychom zajistili jejich příjmy a radost z atraktivní práce v souladu s vysokým standardem kvality BNÚ.

 

Jsme prestižní makléřská společnost

Za rok 2013 jsme byli oceněni jako 3. a za rok 2014, 2015, 2016 dokonce jako 2. nejkvalitnější makléřská společnost v České republice. V bankách a pojišťovnách jsou naši poradci uznávání pro svou kvalitu práce, vystupování a znalosti.

 

 

 

Kooperujeme s velkými finančními institucemi
Mimo jiné otevíráme společné pobočky s Pojišťovnou VZP, a.s., nebo na našich pobočkách zastupujeme Hypoteční banku, a.s.

 

Nabízíme širokou škálu benefitů

13. platy, doživotní manažerská renta, vybavení kanceláří, světelná reklama 3. tisíciletí, VIP tarif pro poradce a rodinné příslušníky, firemní akce a setkání, sponzoring.

BNÚ Akademie

Nejlepší poradce zařazujeme do vzdělávacího programu týkajícího se prodejních a prezentačních dovedností, psychologických znalostí, orientace se v marketingu, odívání. Nejlepší manažery zdokonalujeme v sociálních dovednostech, znalostech vedení týmů, motivace, time managementu.