Pro poradce

Vaše kariéra. Zapojte se do týmu prestižní makléřské společnosti

Průběžným odbornostním a manažerským vzděláváním a moderním řízením Vaším kariéry Vám pomůžeme vyrůst v respektovaného odborníka s vysokými výdělky.

1. Jste zkušený finanční poradce/manažer?

V tom případě Vám nabízíme možnost uplatnění a seberealizace v respektované společnosti, která dlouhodobě a stabilně roste a která má vysoké renomé ve finančních kruzích. Standardem jsou vysoké výdělky, marketingová a lidská podpora, vzdělávání a šíření Vašeho dobrého jména v regionu.
Svůj motivační dopis včetně stručného životopisu nám zašlete na personalni@bnu.cz.

 

2. Chcete nastartovat Vaši kariéru v bankovnictví?

Výborně. Pokud splníte naše kritéria a vybereme si Vás, naučíte se jak být uznáváným člověkem, který má dveře otevřené nejen do kanceláří ředitelů bank a pojišťoven, ale se kterým obyčejní lidé i manažeři konzultují svá finanční rozhodnutí. Člověkem, který má dostatek peněz na pohodový život a který našel svou personální hodnotu, vnitřní klid a sebejistotu.

Spolu s přiloženým životopisem nám o sobě stručně napište na personalni@bnu.cz.

 

Aktuálně hledáme spolupracovníky na pozice:

Finanční poradce (celá ČR)
Požadujeme: Samostatnost, ochotu se vzdělávat, komunikační dovednosti, min. středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: Propracovaný systém vzdělávání, podporu centrály společnosti, firemní benefity, nadstardardní výdělky, práci v lukrativním oboru.

Manažer týmu (celá ČR)
Požadujeme: Zkušenosti s vedením týmu, vynikající komunikační dovednosti, min. středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: Manažerskou a personální pomoc při zapracování týmu, podporu kanceláře, manažerské benefity, dlouhodobé výdělky, osobnostní a kariérní růst v nejatraktivnějším oboru.

Obchodní zástupce (Zlínský, Olomoucký, Středočeský, Severočeský kraj)

Svůj motivační dopis včetně stručného životopisu nám zašlete na adresu personalni@bnu.cz a my se s Vámi spojíme.