V měsíci listopadu jsme podepsali smlouvu o spolupráci se 40 finančním partnerem, tentokráte nebankovní, společností TGI Money a.s.

Jedná se o společnost, která je na trhu od roku 2005 jako soukromá nebankovní společnost a je financována bankou PPF.

Spolupráci jsme uzavřeli na základě doporučení našich zkušených finančních poradců, kteří dlouhodobě se společností TGI spolupracují. Vzhledem k dlouhobě velmi kladnému hodnocení úrovně naší společnosti jsme zvažovali otevření našich partnerů o nebankovní sektor.

Po důkladném zvážení možného reputačního rizika jsme se nakonec rozhodli spolupráci uzavřít. Společnost TGI Money se za dobu svého působení vyprofilovala jako solidní nebankovní společnost. Získala i ocenění nezávislých organizací monitorujících nebankovní trh.

TGI Money je doplněním našeho portfolia o společnost, která nenahlíží do bankovního registru. Od 1.12.2016 se TGI Money stalo členem sdružení SOLUS. Umí financovat klienta za přijatelných úrokových podmínek a následně klientovi umožnit (po vyčištění registrů) refinancování do bankovního sektoru.

Detailní informaci o produktech, sazbách a typech financování poskytnou naši poradci nebo metodici společnosti na adrese bnu@bnu.cz.