V rámci dalšího kroku strategie expanze a rozvoje naší společnosti jsme nachystali nasazení zbrusu nových moderních webových stránek www.bnu.cz

V rámci dalšího kroku strategie expanze a rozvoje naší společnosti jsme na počátek roku 2016 nachystali nasazení zbrusu nových moderních webových stránek www.bnu.cz.

Tyto stránky jsou plně adaptabilní a optimalizovány také pro zobrazení na mobilních telefonech.

 

Nově stručně obrazově i textově představují tým, který tvoří nejvyšší vedení společnosti.


Novinkou je také možnost komfortního on-line sjednání několika produktů přímo z našich webových stránek. Tuto možnost jsme dojednali v rámci úzké kooperace s Pojišťovnou VZP a Equa bank. Naši klienti si tak mohou z pohodlí svého domova sami sjednat kliknutím na odkaz na našich stránkách kvalitní cestovní pojištění od největší české pojišťovny PVZP a nebo čerpat či konsolidovat své úvěry za nižší úrok u progresivní Equa bank.

Dále nabízíme našim klientům nebo i poradcům konkurečních společností možnost stažení sofistikovaných pracovních materiálů formou eBooku, a to kliknutím na „Stáhnějte si zdarma“ v úvodním obrázku. Tyto dokumenty budeme postupně rozšiřovat.

Intranetu BNÚStránky také nabízí vstup do intranetu BNÚ, který je jedním z nejlépe hodnocených portálů pro finanční poradce ze stran bankovních manažerů a metodiků. Obsahuje denně aktualizované kompletní metodiky, formuláře, sazebníky, kontakty na bankéře všech 39 partnerských bank, pojišťoven a investičních společností. Poradci zde naleznout také stovku pořádaných školení nebo podpůrné právní dokumenty nejen o praní špinavých peněz, legislativě a dozoru ČNB, ale i odbornou pomoc při výběru banky nebo pojišťovny pro poradce.

 

Věříme, že nám jako poradcům a současně našim klientům nové webové stránky vzájemně usnadní práci a že se budou líbit.