Po otevření reprezentativní kanceláře na Moravě, jsme otevřeli nové prostory BNÚ ve Středních Čechách. Pobočka je umístěna v Kladně, na atraktivním místě přímo na náměstí, a je v dojezdové vzdálenosti 20 km od hlavního města Prahy.

 

Kancelář odpovídá dlouhodobé vizi společnosti. Jak z obchodního hlediska, kdy je cílem posilování značky BNÚ v jednotlivých regionech České republiky, tak z marketingového hlediska, kdy je pobočka vybavena v jednotném stylu a odpovídá firemním parametrům.

BNÚ se letos dohodla na strategické spolupráci s Pojišťovnou VZP a pobočka vznikla jako partnerská pobočka BNÚ a Pojišťovny VZP, kterou BNÚ v regionu strategicky zastupuje. Aktuálně probíhají jednání o marketingové kampani a propagaci.
 


Prakticky obratem po otevření pobočky projevila zájem o spolupráci s BNÚ a zastoupení v regionu významná česká banka. Na základě rámcové dohody mezi BNÚ a bankou, předpokládáme rozběh této spolupráce v průběhu roku 2016.

Velký dík a podíl nejen na vzniku pobočky, ale i na úspěšném plnění obchodních plánů, patří naší manažerce ing. Lence Flégrové, která je ředitelkou BNÚ v regionu a členkou širšího vedení společnosti.

Přesná adresa je T.G. Masaryka 7, 272 01  Kladno.