Co o nás říkají klienti?

Veronika Odložilíková (Financování chaty)

Na manažery z BNÚ jsem dostala kontakt od kolegyně a jsem moc spokojená. Velmi příjemné a rychlé jednání, ve všem mi poradili a našli pro mě schůdné řešení úvěru a pojištění. Pokud budu v budoucnu něco řešit, určitě se na ně znovu obrátím. Mohu jen doporučit.

Odlozilikova.Verca@seznam.cz

 

Pan Machalík a paní Sevčíková (Financování koupě RD)

Velká spokojenost se službami korektní jednání. Vyřešili i nevyřešitelné. Mohu jen doporučit.

prdlosek@seznam.cz

 

Slečna Suchánska (Financování koupě RD)

Chtěla bych moc poděkovat lidem z BNÚ za výborné poradenství, které mi poskytli jak při výběru té nejlepší hypotéky na míru, tak při výběru pojištění majetkového i životního.

Jsou velice příjemní a spolehliví odborníci, na které se může každý kdykoliv obrátit :-)

darina.suchanska@seznam.cz

 

Manželé Balounovi (Refinancování hypotéky)

Se službami jak finančního, tak pojistného zaměření jsem zde byla vždy spokojena. Rychlé zpracování návrhů, vždy několik vhodných variant a rady zkušeného člověka v oboru mě přesvědčily o dobré volbě poradce.

alpinia@seznam.cz

 

Rodina Matúšů (Koupě a refinancování hypotéky)

Pavel Sečkář z BNÚ mi dělá finančního poradce už pár let a můžu říct, že mi vždy pomohl a poradil, ať už v oblasti výběru hypotéky, pojištění, atd. Kdykoliv mám nějaký dotaz, tak mi s ochotou poradí. Jelikož se v oblasti financí moc neorientuji, tak jsem rád, že se mám na koho obrátit. Jeho služby doporučuji.

mateo-87@seznam.cz

 

Pan Karel Muller (Koupě a refinancování hypotéky)

Prosím všechny ty, kteří uvažují o tom, že by využili služeb těchto manažerů, aby to udělali. Jsou to vynikající odborníci ve své profesi, kteří mě za posledních 10 let výrazně pomohli ve věcech finančních, a to od drobných spotřebitelských úvěrů až po velkou hypotéku na nový dům. Vždy profesionálně, bezvadně, bezkonkurečně, rychle, kdykoliv, kdekoliv a s úsměvem. Kdyby to šlo, chtěl bych je mít jen pro sebe. Nevěříte? Tak mi napište, jestli znáte manažera, který Vám posílá poštou stylové pohlednice s vánočním či velikonočním přáním. 

mull.family@seznam.cz

 

Pan Adam Divila (Financování koupě bytu a auta)

Se službami jsem dlouhodobě naprosto spokojen. Cením si profesionálního přístupu, odborných znalostí a pomoci v oblasti finančního poradenství, vhodného výběru finančního produktu od pojištění až po hypotéku. Služby mohu všem doporučit. Děkuji a těším se na další spolupráci!

adamdivila@seznam.cz

 

Slečna Nikola Tranová (Financování koupě bytu)

Maximální spokojenost! Jsou to profesionálové v oboru! Sympatičtí lidé se snahou pomoct ve všech směrech! Vřele doporučuji! Myslím, že se nenajde nikdo lepší!

jennyamster@gmail.com

 

Manželé Jurajdovi (Financování rekonstrukce RD)

Děkuji vám z celého srdce za velikou pomoc při vyřizování úvěru a také za velikou ochotu nám pomoci! V celém procesu "prodej-nákup-hypotéka" vás považuji za největší profesionály. Jste skvělí, více takových lidí jako jste vy. Jurajdovi :-)

marcelapin@centrum.cz

 

Paní Zdeňka Psotová (Financování koupě RD)

Chci Vám touto cestou poděkovat za velikou trpělivost, nezdolnost a ochotu, kterou jste do své práce vložili. Ač se získání hypotečního úvěru na rodinný dům pro ženu se dvěma dětmi zdálo zpočátku skoro nemožné, nevzdali jste to (ani s bankami ani se mnou:) a úvěr jsem nakonec získala. 

Vyřídili jste mi také veškeré ostatní věci jako je pojištění atd. a jsem vám za to velmi vděčná. Komunikace s vámi byla vždy příjemná, rychlá a jasná a měla jsem pocit, že do své práce vkládáte maximum. 

Pokud se v mém okolí vyskytne někdo, kdo bude potřebovat pomoct s hypotékou, určitě vás vřele a s radostí doporučím. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Zdenka Psotová

Zz.denka@seznam.cz

 

Paní Vlasta Šenková (Financování koupě bytu)

Děkuji vám za rychlé a bezproblémové vyřízení hypotéky. Váš přístup ke klientům je na velmi profesionální úrovni. Pokud někdo v mém okolí bude potřebovat radu v oblasti financí, určitě mu ráda vaše služby doporučím.

S pozdravem Šenková

1vlasta.senkova@seznam.cz

 

Paní Jana Vráblíková (Financování koupě RD)

Přeji Vám pěkný den,

než začnu se samotným hodnocením, chtěla bych vám poděkovat. Chtěla bych vám poděkovat za bezproblémové a včasné vyřízení hypotéky spolu se stavebním spořením a potřebného dozajištění co se týká pojistek. 

Spolupráce s vámi byla ve spleti požadovaných dokladů dokumentů jednodušší a srozumitelnější. V podstatě jsem plnila pod vaším vedením požadované kroky, které vedly ke snažšímu a rychlému vyřízení veškerých dokumentů. Nakonec se vše podařilo zvládnout dotáhnout do zdárného konce. 

Váš přístup hodnotím velmi kladně, osobně. Váš osobní přístup byl uvolněný, jelikož se v těchto problémech pohybujete s rutinou. Váš přístup byl a je daný nejen vašimi zkušenostmi, ale i vaší povahou. 

Spolupráce byla a je skvělá a doporučuji vaši firmu v okruhu svých známých. Dalo by se rozepisovat o superlativech delší dobu, ale věřím, že tyto slova jsou dostačující.

Ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a jsem s pozdravem Jana Vráblíková

jana.vrablikova77@gmail.com

 

Manželé Hanincovi (Financování koupě RD)

Letos jsme se rozhodli pro pořízení hypotečního úvěru, a proto jsme na doporučení známé kontaktovali manažera společnosti BNÚ Pavla Sečkáře. Pan Sečkář a jeho kolegové k nám přistupoval a k našim požadavkům od začátku vysoce profesionálně a lidsky. 

Pomohli nám vybrat banku, připravit podmínky smlouvy, vypracoval všechny administrativní podklady a zařídili nevyhnutné schůzky. Také nám zřídili potřebná pojištění. 

Díky lidem z BNÚ jsme získali úvěr tak řečeno "na míru" a bez zbytečného prodlení získali vytoužený rodinný dům. Hodnotíme je jako schopné specialisty se zjevným zájmem o práci a klienta. 

Tímto jim chceme také za vše poděkovat, a popřát neuhasínající elán do další práce, zdraví a hodně spokojených klientů.

hanineclojzo@gmail.com

 

Paní Mgr. Jana Krchňáková (Financování koupě bytu)

Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za pomoc s vyřizováním hypotéky. Ocenila jsem váš profesionální přístup, který byl založen na ochotě věnovat se mým požadavkům i času, který jste mi věnovali v dostatečné míře. Kladně hodnotím i vaše znalosti a vstřícnost.

Díky vám se mi podařilo výhodně získat hypotéku, na základě které, už bydlíme ve zrekonstruovaném bytě. Vaši práci považuji za velmi profesionální. I když jsem pro vás byla jen cizí klient, snažili jste se mi najít co nejvýhodnější hypotéku, takže moc děkuji za vše.

JanaKrchnackova@seznam.cz

 

Paní Eliška Zámečníková (Refinancování hypotéky)

Dobrý den,

spolupracovalo se mi s Vámi velice dobře, moc si vážím toho, jak jste mi vyšli vstříc s časem schůzek a že jste se mnou měli trpělivost, protože prostředí bank a půjček mi velmi vzdálené :-).

Přeji příjemné klienty. S pozdravem :-)

eli.zam@seznam.cz

 

Rodina Mullerová (Financování koupě RD)

Pokud můžu, tak jako léty ošlehaný kriminalista (policejní inspektor) musím konstatovat, že v životě jsem potkal hodně lidského neštěstí, od krádeží, přes podvody, drogy, až po vraždy.

A jsem nesmírně rád, že v tomto současném zkorumpovaném, penězi zkaženém světě kolem nás jsem potkal jednoho čestného mladíka, kterému tak, jako mě, záleží na šťastných a spokojených lidech, který lidem rozumí a umí naslouchat jejich problémům, umí najít řešení jejich požadavků, ať již ve věcech finančních, či ve věcech pojišťovacích, dokonce ve věcech nákupu reality.

Tento "človíček" se ujal mých problémů s nákupem a financování RD před 6-ti lety a neskutečně lidsky a přitom profesionálně se o mě stará dodnes, při refinancování zrovna ne malé hypotéky. Svojí pílí, zkušeností a znalostí díky němu zkrátil po prvních 5-ti letech moji hypotéku z 18 let splácení na pouhých 13 let, za stejných podmínek, plateb. Připadá mi až v dnešní době neskutečný, jako z pohádky, díky..

Mull.family@seznam.cz

 

Manželé Doleželovi (Refinancování hypotéky)

Všem, kdo potřebují refinancovat hypotéku, sloučit úvěry, sjednat výhodné pojištění, vřele bychom doporučili lidi z BNÚ. Našli pro nás nejvýhodnější, nejlevnější nabídku na trhu, pojištění nám, i našim malým dětem doslova ušili na míru, navíc vše vyřídili, vyběhali, v původních bankách ukončili za nás, my pouze zašli podepsat novou smlouvu do nové banky.

Lidé z BNÚ jsou flexibilní, vždy se přizpůsobili našim časovým možnostem. Všem, kdo potřebují poradit ohledně financí, s největší důvěrou doporučujeme.

MartiVoj@seznam.cz

 

Pan Zdeněk Petřek (Financování koupě RD)

Se službami jsme byli nadmíru spokojeni. Velmi ochotní, spolehliví a vše zařídili k naší spokojenosti. Můžeme jen doporučit.

zdenek.petre@seznam.cz

 

Paní Ivana Moučková (Financování koupě RD)

Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat lidem z BNÚi za vyřízení hypotečního úvěru.

Byla jsem limitovaná krátkým pobytem ve Zlíně z důvodu práce v zahraničí a moc jste mi svým profesionálním přístupem pomohli, poradili a hypotéku zajistili.

Chtěla bych hlavně ocenit váš velmi příjemný a profesionální přístup k lidem, ochotu a rychlost při sjednávání schůzek a vyřizování potřebných dokumentů. Ještě jednou děkuji

Ivana Moučková, Napajedla

mouckova.iva@seznam.cz

 

Paní Veronika Mládenková/Kopišová (Financování koupě bytu)

Už dlouho jsme s přítelem plánovali vlastní bydlení a po narození syna jsme se o hypotéku začali aktivně zajímat. Měli jsme nějaké vlastní úspory, ale na koupi bytu by nám nestačily.

Nebyli jsme úplně standardní případ. Přítel je cizinec, pracující u agentury v Česku a já na mateřské dovolené. Byt, který jsme se rozhodli koupit, prodávalo osm dědiců žijících různě po ČR. Během vyřizování hypotéky se vyskytlo několik zádrhelů, jak z naší strany, tak i ze strany prodávajících, se kterýma se veškeré papírování řešilo na dálku, a to situaci neulehčovalo.

Teď už týden bydlíme ve vlastním bytě a jsme moc rádi, že nám s financováním pomohli právě vy. Nejenom, že jste nám pomohli vyřídit hypotéku, ale taky jsem vám vděčná za psychickou podporu ve chvílích, kdy už jsem přestávala doufat, že peníze od banky někdy získáme. O všechno jste se postarali a o všem mě denně informovali. Měli jste s námi hodně práce, a i přesto jste byli vždy maximálně vstřícní a ochotní.

Věc, jako je hypotéka, kterou člověk splácí několik let, bych svěřila jedině do rukou člověka, který tomu opravdu rozumí. Vy se v této problematice velmi dobře orientujete a já se na vás v případě potřeby znovu ráda obrátím.

Mohu jedině doporučit!

veronika.mladenkova@gmail.com

 

Manželé Lenka a Milan Častulíkovi (Financování koupě RD)

Moc děkujeme za ochotu při vyřizování hypotéky na rodinný dům. Jste je velmi ochotní a vše zařídíte sami. Jsme s vámi naprosto spokojeni, díky.

mildasCastulik@seznam.cz

 

Paní Eva Veselá (Financování koupě RD)

Dobrý den, ráda bych ám touto cestou poděkovala za spolupráci při refinancování naší hypotéky. S výběrem banky i vámi sjednanými podmínkami jsme nadmíru spokojení.

 

Oceňuji nejen vaši profesionalitu, ale zejména lidský přístup, vstřícné jednání a snahu řešit každý problém okamžitě bez zbytečných průtahů. Bez vaší pomoci bychom těžko dosáhli tak skvělých výsledků.

S pozdravem a přáním hezkého dne

eva.ryba@seznam.cz

 

Manželé Štěpáníkovi (Financování koupě RD)

Vaše služby mohu jen doporučit. Vyřizovali jste nám hypoteční úvěr na koupi rodinného domu. My jsme si žádali o hypotéku u více bank, ale nikde ji neschválili. Vy jste nám doporučil banku, která nám vyšla vstříc i bez dokládání nesmyslných a zbytečných potvrzení jako jiné banky. Jen díky vám, už máme vysněný dům.

S vašimi službami jsme byli maximálně spokojeni, se vším jste nám poradili a vyřídili za nás.

Stepanik7@seznam.cz