Naši lidé

Ing. Ladislav Vaculík

CEO - Výkonný ředitel společnosti

 

Už během studia na vysoké škole ekonomické pracoval na projektech vedení českých bank a byl členem organizace AIESEC. Jako manažer a ředitel působil v mnoha českých i zahraničních bankách (IPB, ČSOB, HVB Bank, UniCredit Bank, GE Money Bank, eBanka). Prošel všemi úseky bankovnictví - od analýz rizik, přes korporátní bankovnictví, private banking, po retailové bankovnictví. Zkušenosti ředitele banky uplatnil jako zemský ředitel největšího českého hypotečního makléře.

V naší společnosti je zodpovědný za vrcholové řízení všech úseků společnosti, vztahy s klíčovými partnery a řízení dceřinných společností.

Kateřina Vaculíková

Zástupce ředitele společnosti

 

Po ukončení studia pracovala na různých obchodních pozicích v nadnárodních i českých společnostech. V roce 2006 se spolupodílela na budování obchodní sítě tehdejšího největšího českého hypotečního makléře. Patří ke spoluzakladatelům společnosti BNÚ, s.r.o. a je statutární orgán a zástupce ředitele společnosti.

V naší společnosti má na starosti odborné poradenství v oblasti rizik a marketingové aktivity společnsoti.

Pavel Sečkář

Manažer obchodní sítě

 

Jako manažer prodeje ve finančním, energetickém a telekomunikačním sektoru v České republice i v zahraničí, nasbíral rozsáhlé zkušenosti v oblasti technik prodeje, inovací, obchodních postupů a fungování týmů.

Tyto zkušenosti nyní v naší společnosti uplaňuje jako manažer obchodní sítě. Zodpovídá za obchodní výsledky společnosti a za rozšiřování značky a dobrého jména BNÚ po celé České republice.

Ladislav Vaculík

Finanční ředitel

 

Ve financích se pohybuje přes třicet let. Zkušenosti finančního manažera získal ve velkých nadnárodních společnostech typu Barum Continental. Z pozice finančního ředitele řídil finance velkých gumárenských, obuvnických a výrobních společností.

Jako spoluzakladatel společnosti zodpovídá za finanční toky, legislativní a daňové záležitosti, komunikaci se státními orgány.

Petr Vojta

Hlavní metodik

 

Za své bohaté celoživotní manažerské bankovní praxe v největších českých bankách nasbíral komplexní přehled o bankovních, pojišťovacích a investičních produktech.

Zkušenosti ředitele banky a vrcholového manažera dnes uplatňuje jako člen širšího vedení naší společnosti a jako hlavní garant se stará o chod informačního systému a aktuálnost metodického zázemí.

 

Lucie Čurdová

Asistentka

 

Po studiích pracovala v brněnské farmaceutické společnosti v oblasti výzkumu a laboratorních testů. Po seznámení se s naší společností se přesunula do Zlína na naši centrálu. Stará se o administrativní záležitosti a postupně se zapracovává do obchodní a manažerské stránky naší práce.