Proč k nám


HLEDÁME OBCHODNÍKY - PŘIDEJ SE K NÁM!

Pošli svůj životopis a staň se členem týmu nejkvalitnějších hypotečních makléřů v České republice. Jsme společnost s tradicí, kterou tvoří bývalí ředitelé, manažery, metodiky a likvidátory bank a pojišťoven.

Můžeme ti nabídnout naší podporu, pomůžeme ti s řešením obchodů, naučíme tě, jak efektivně jednat s klientem, jak získat nové obchody a kontakty, a v neposlední řadě tě dobře zaplatíme.

Co ti nemůžeme nabídnout, je práce založena na různých srovnávačích a nereálných slibech, které se rozmáhají v jiných firmách. Nejen, že výsledky srovnávače nastavuje firma podle svých potřeb, ale poradce ztrácí potřebný kontakt s klientem, přestává se orientovat v produktech, ztrácí argumentační schopnost, ztrácí přesvědčivost a nevydělává. Tato cesta se nám neosvědčila. Naši poradci žádné srovnávače nepotřebují. Umí najít klienta, pracovat s cenami a parametry živě přímo s klientem, lehce klienta zaujmout tak, že si od nás vezme úplně všechny finanční produkty a vydělávají o 40% více než u konkurence.

Naučíme tě získat si respekt a sebevědomí, naučíme tě efektivní práci s klientem, že nebudeš potřebovat hledat další doplňkové cesty výdělku. Klienti ti budou psát kladné recenze a budeš mít dostatek peněz. Poradce, který neumí sám hodně vydělat, není poradce. Není lepší raději spoléhat na vlastní vědomosti a výsledky, než věřit nefunkčním motivačním heslům a aplikacím, které tvoří někdo jiný pro svůj zisk? :-)

Jsme společnost postavená na individuálním zájmu o každého našeho obchodníka. U nás nikdo není jeden z mnoha. Díky tomu se můžeme pyšnit titulem nejkvalitněji pracující makléřská společnost v ČR. Zaujala tě nabídka? Neboj se nám ozvat na e-mail personalni@bnu.cz nebo na tel. č. 606738140.